Image Library Widget (2.0.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Image
hi: चित्र

en: All
hi: सभी

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
