Image Library Widget (2.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Image
id: Gambar

en: All
id: Semua

en: Block
id: Blok

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
