Image Library Widget (2.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Media type ID
is: Auðkenni (e. ID) margmiðlunartegundar
