Image Library Widget (2.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
