Image Library Widget (2.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
