Image Library Widget (2.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
