Image Library Widget (2.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को
