Image Library Widget (2.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
