Image Library Widget (2.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Image
te: బొమ్మ

en: All
te: అన్నీ

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
