Image Library Widget (2.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Image ID
uk: ID зображення

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Media type ID
uk: ID типу медіа
