Image Library Widget (2.0.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Apply
bg: Търси
