Image Library Widget (2.0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Image
bs: Slika

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
