Image Library Widget (2.0.0-alpha4) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Image
de: Bild

en: Image ID
de: Bild-ID

en: All
de: Alle

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Media type ID
de: Medientyp-ID
