Image Library Widget (2.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
