Image Library Widget (2.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
