Image Library Widget (2.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Image ID
hu: Kép ID

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Media type ID
hu: Médiatípus azonosító
