Image Library Widget (2.0.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Image ID
lv: Attēla ID

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
