Image Library Widget (2.0.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Image ID
ru: ID изображения

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Media type ID
ru: ID типа Медиа
