Image Library Widget (2.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Image
sk: Obrázok

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
