Image Library Widget (2.0.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal

en: Media type ID
fr: Identifiant (ID) de type de media
