Image Library Widget (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Media type ID
nl: Mediatype-ID
