Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран
