Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է
