Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: View
ru: Просмотр

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: API Key
ru: Ключ API

en: Changed
ru: Изменение

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Needs Review
ru: Ждёт одобрения

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
