Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: View
fa: مشاهده

en: User Name
fa: نام کاربر

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Changed
fa: تغییر یافته
