Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: View
de: Ansicht

en: User Name
de: Benutzername

en: Created
de: Erstellt

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Changed
de: Geändert

en: Reviewed
de: Geprüft

en: Reviewer
de: Überarbeiter

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: Needs Review
de: Überprüfung erforderlich

en: Entity Title
de: Entitätstitel

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.

en: The Name of the associated user.
de: Der Name des zugehörigen Benutzers.
