Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн
