Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه
