Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: View
sv: Visa

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Changed
sv: Ändrad

en: Needs Review
sv: Behöver översyn

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
