Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: View
cs: Zobrazit

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Changed
cs: Změněno

en: Entity Type
cs: Typ entity
