Simple Image Popup (2.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Images
bn: ছবি

en: None
bn: একটিও নয়

en: Image
bn: ছবি

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: About
bn: সম্পর্কে
