Simple Image Popup (2.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Images
cy: Delweddau

en: None
cy: Dim

en: Image
cy: Delwedd

en: Save
cy: Cadw

en: Upload image
cy: Llwytho ffeil i fyny

en: Image style
cy: Arddull delwedd
