Simple Image Popup (2.0.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Images
eu: Irudiak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Save
eu: Gorde

en: Upload image
eu: Irudia kargatu

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: About
eu: (r)i buruz

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
