Simple Image Popup (2.0.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: None
lv: Nav

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Align
lv: Novietot

en: Caption
lv: Paraksts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: About
lv: Par

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
