Simple Image Popup (2.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Images
mn: Зураг

en: None
mn: Байхгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
