Simple Image Popup (2.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Images
bs: Slike

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: Save
bs: Sačuvaj
