Simple Image Popup (2.0.1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Images
he: תמונות

en: None
he: ללא

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Save
he: שמירה

en: URL
he: כתובת URL

en: Upload image
he: העלאת תמונה

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Align
he: יישור

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: About
he: אודות

en: Alternative text
he: כיתוב חילופי

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: Fixed value
he: ערך קבוע

en: @label text
he: טקסט ה@label
