Simple Image Popup (2.0.1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Images
se: Govat

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: Upload image
se: Bija gova neahttabáikái

en: About
se: Birra
