Simple Image Popup (2.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: None
eo: Neniu

en: Image
eo: Bildo

en: Save
eo: Konservu

en: Image style
eo: Bilda stilo
