Simple Image Popup (2.0.0) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Images
hi: चित्र

en: None
hi: कोई नहीं

en: Image
hi: चित्र

en: Center
hi: मध्य

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Upload image
hi: तस्वीर डालिये

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Align
hi: पंक्तिबद्ध

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: About
hi: के बारे में

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style

en: Uploads disabled
hi: अपलोड बंद
