Simple Image Popup (2.0.1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: None
ps: هېڅ يو

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: URL
ps: پته (URL)

en: Upload image
ps: انځور پورته کول

en: Align
ps: پرليكول

en: Caption
ps: نوم

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: About
ps: په اړه
