Simple Image Popup (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Save
ast: Guardar

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
