Simple Image Popup (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Images
et: Pildid

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Save
et: Salvesta

en: Upload image
et: Laadi pilt üles

en: Original image
et: Algne pilt

en: Align
et: Joondus

en: Caption
et: Pealkiri

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: About
et: Programmist

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Uploads disabled
et: Failide üleslaadmine on välja lülitatud

en: Uploads enabled, max size: @size @dimensions
et: Üleslaadimine lubatud, suurim suurus: @size @dimensions

en: Short description for the visually impaired
et: Lühike tutvustus nägemispuudega inimestele

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile

en: Alternative text is required.<br />(Only in rare cases should this be left empty. To create empty alternative text, enter <code>""</code> — two double quotes without any content).
et: Alternatiivtekst on nõutud.<br />(Harvadel juhtudel võib see olla tühi. Tühja alternatiivse teksti kasutamiseks sisesta <code>""</code> — kaks topelt-ülakoma sisuta).
