Simple Image Popup (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Images
hr: Slike

en: None
hr: Nema

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Save
hr: Spremi

en: Upload image
hr: Otpremi sliku

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Align
hr: Poravnati

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: About
hr: Opis

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
