Simple Image Popup (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Images
be: Малюнкі

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: Upload image
be: Загрузіць выяву

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Caption
be: Загаловак

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: About
be: Аб

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
