Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Background Type
ru: Тип фона

en: Gradient
ru: Градиент
