Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya
