Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Vertical
de: Vertikal

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Media
de: Medien

en: Background Type
de: Hintergrundtyp

en: Gradient
de: Farbverlauf

en: Width: @width px
de: Breite: @width px

en: Height: @height px
de: Höhe: @height px

en: Gradient Direction
de: Gradientenrichtung
