Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Background Type
hu: Háttér típusa

en: Gradient
hu: Színátmenet
