Image Sizes (3.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: More
ps: نور

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Media
ps: رسنۍ

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Styles
ps: ډولونه
